Transport drogowy

Nasza firma zapewnia zarówno krajowy jak i międzynarodowy transport towarów. Dostarczamy je z miejsca na miejsce, zgodnie z Państwa oczekiwaniami. Gwarantujemy jasny plan określający czas trwania tranzytu oraz komfortową usługę śledzenia towaru. Jeśli potrzebujesz skonsolidowanej i bezpośredniej usługi, nasi eksperci pomogą bezpiecznie przetransportować Twoje dobra. Aby nasza oferta była atrakcyjna dla wszystkich dysponujemy różnorodnymi opcjami.

Przesyłki towarowe

W przypadku przesyłek towarowych, wymagających pełnego załadunku, oferujemy transport samochodem ciężarowym lub typu van. W przypadku przesyłek o załadunku mniejszym niż wielkość ciężarówki towar jest łączony z innymi. Dostosowujemy się do rodzaju, wagi oraz rozmiarów wysyłanego towaru. Nasza firma dba o Państwa przesyłki od drzwi lub magazynu nadawcy, aż do momentu odbioru towaru przez adresata w miejscu docelowym.

Realizacja transportu

Czas transportu i dostępność usług uzależniona jest od miasta, opisu towaru, jego wagi oraz objętości.
Większość zleconych nam przesyłek transportowana jest od firmy do firmy, ale za dodatkową opłatą można również odebrać lub dostarczyć towar do klientów indywidualnych. Nasz oddział zajmujący się transportem towarów drogą lądową dostępny jest dla Państwa przez całą dobę, siedem dni w tygodniu. Jesteśmy zawsze, aby dostarczyć najlepszych rozwiązań z dziedziny transportu lądowego.